Dodany: 2013-08-29 15:31:32

 

Współpraca z biurem tłumaczeńZnalazłeś biuro tłumaczeń, któremu chcesz zlecić tłumaczenie twojego tekstu, ale nie jesteś pewien jak ułożyć z nim współpracę? Albo potrzebujesz przekładu, ale nie masz pojęcia jak nawiązać współpracę z biurem? To bardzo proste.

 

Przede wszystkim szukając tłumacz Gdynia, znajdź takie biuro, które jest w stanie zająć się twoim zleceniem. Nie każda taka firma zatrudnia odpowiednich do wszystkich zadań tłumacz Gdynia. Może się okazać, że zleciłeś przekład komuś, kto słabo zna się na daje dziedzinie. Postaraj się więc na początek poznać firmę, przejrzeć informację dotyczące jej doświadczenia. Kiedy będziesz miał podstawowe dane, zadzwoń do firmy i porozmawiaj o szczegółach, a następnie umów się na spotkanie.

Tłumacz Gdynia pracujący w biurze potrzebuje podstawowych informacji na temat twojego zlecenia. Jest to informacja o tym, czego dotyczy tekst, jaki to rodzaj tekstu i czy jest to dokument urzędowy czy zwykły, a może publicystyczny. Jest to konieczne do wyznaczenia odpowiedniej osoby, która zajmie sie pracą nad twoim zleceniem. Kiedy już to ustalisz zapyta koniecznie o cenę – może się ona bardzo różnić w zależności od biura..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Współpraca z biurem tłumaczeń
Nick: