Dodany: 2012-10-11 14:06:09

 

Fotografia ślubnaFotografia ślubna to dziś najbardziej intratny rodzaj fotografii poza tą, jaką jest fotografia reklamowa. Fotografia reklamowa to dziś nie tylko najlepszy biznes – dziś to fotografia ślubna bije na głowę te, o której tu mowa.

 

Fotografia ślubna polega na tym, że każda młoda para wynajmuje sobie fotografa, który nie tylko towarzyszy im przy sakramentalnym tak, ale również w momencie przygotowań ślubnych, w momencie błogosławieństwa przez rodziców, a także w momencie sesji plenerowej w kościele i na weselu. Fotografia ślubna staje się dziś taka jak fotografia reklamowa. Nie ma już takich fotografów, którzy traktowaliby to jako sztukę, a jedynie jako sposób na zarobienie szybko, bardzo dobrych pieniędzy. Fotografia reklamowa, przy tym, czym jest dziś fotografia ślubna to nic – pieniądze jakie jest w stanie zarobić dziś fotograf ślubny są naprawdę kosmiczne, dlatego wielu fotografów specjalnie się przebranżawia, by móc zarabiać tak dobre pieniądze.

 

Fotografia reklamowa czy ślubna to najczęściej dla wielu fotografów dwa główne źródła utrzymania. To właśnie komercyjne projekty są dla nich najważniejsze, bo to na nich mogą zarobić, a sztuka... ta jest odkładana na później tworzona raczej jako hobby niż sposób na życie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotografia ślubna
Nick: