Dodany: 2012-07-24 08:25:10

 

Rekrutacja pracowników do agencji pośrednictwa pracyPoza wynajmem pracowników pośrednictwo pracy szczecin musi zajmować się rekrutacją do agencji. W takiej agencji jak pośrednictwo pracy szczecin potrzeba wielu osób, od podstawowych pracowników biurowych, przez sekretarkę po pracowników działu Human Resources a także pozostałych jak np. pracowników od bezpośredniej obsługi klienta i to firmowego i pracownika do pracy na rzecz agencji pośrednictwo pracy szczecin.

 

To przynajmniej trzy profile ogólne pracowników, a wszystkie muszą być w pełni pokryte i zapełnione do samego cna. Rekrutacja takich pracowników odbywa się w dwóch etapach wczesna selekcja a następnie rozmowa kwalifikacyjna oraz zadanie praktyczne do rozwiązania.

 

Nastawienie w tego typu agencjach pośrednictwa pracy jest przede wszystkim na osoby bardzo kontaktowe i komunikatywne łatwo nawiązujące kontakty, i szybko się dogadujące z innymi. Warto o tym pamiętać zanim się kogoś zatrudni na dane stanowisko. To nadrzędne cechy jakie musi mieć idealny kandydat do pracy na danym stanowisku..

Nick: