Dodany: 2012-07-24 09:55:33

 

Jak działają agencje pośrednictwa pracyKażdy ma swój pomysł na biznes w branży, w zależności od tego jaka jest to branża dyktuje to warunki funkcjonowania biznesu. Agencja wynajem pracowników szczecin, działa na rynku pracy jest lokalnym liderem i bardzo dobrym przykładem na to jak działa agencja pracy, w wynajem pracowników szczecin prowadzi się szeroko zakrojoną akcję w tym obszarze i z dużą koncentracją odnośnie pracowników.

 

Agencja wynajem pracowników szczecin najpierw ogłasza się wśród pracodawców odnośnie tego jakie usługi oferuje i ma do swojej dyspozycji, po pojawieniu się pierwszych zgłoszeń odbywa się poszukiwanie pracowników o określonym profilu pożądanym przez pracodawcę. Poszukiwania te to internetowe anonse dotyczące ofert pracy, po ich zamieszczeniu na stronie wynajem pracowników szczecin i portalach pracy czeka się na odzew.

 

Po wstępnej preselekcji podpisuje się z kandydatami umowę i pobiera część ich wynagrodzenia, na poczet agencji. Tak to działa, pracodawca płaci pracownikom agencji przelewem an konto kwotę pomniejszoną o marże agencji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak działają agencje pośrednictwa pracy
Nick: