Dodany: 2013-01-03 14:08:08

 

MentoringMentoring pochodzi jeszcze z czasów starożytnego Rzymu, kiedy każdy uczeń miał swojego nauczyciela, będącego przewodnikiem i mentorem. Mentoring jest dziedziną dość popularną w krajach zachodnich. Natomiast w Polsce mentoring jeszcze nie zdążył zyskać na znaczeniu.

 

Oczywiście niemalże każdy z nas ma osobę, która jest jego mentorem, na której się wzoruje. Jednakże nie jest to prawdziwy mentroring w pełnego tego słowa znaczeniu. Dlatego szkolenia olsztyn dostosowały swój cykl innowacyjnych szkoleń także pod względem zapoznania się z zagadnieniami mentoringu.

 

Ponadto szkolenia olsztyn dostosowały tematykę szkoleń z zakresu autoprezentacji i rozwoju osobistego, kładąc nacisk na poznanie systemu mentoringu i coachingu. Zagadnienia są doskonałym urozmaiceniem cyklu szkolenia olsztyn i mogą pomóc nam w wielu sferach naszego życia. Dzięki indywidualnym rozmowom z coachami pod koniec każdego szkolenia możemy dowiedzieć się więcej na temat rozwoju naszej kariery i poprawie życia prywatnego. Samorealizacja jest niezbędnym czynnikiem do prawidłowego funkcjonowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mentoring
Nick: