Dodany: 2013-08-28 13:47:52

 

Na czym polega ozonowanie wnętrz pojazdówJeśli wyczuliśmy w samochodzie nieprzyjemny zapach dochodzący z klimatyzacji lub wentylacji, oznacza to, że pojawiły się tam grzyby lub pleśń. Musimy wtedy jak najszybciej się ich pozbyć, ponieważ stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Pomoże nam w tym sprzątanie Mińsk Mazowiecki.

 

Najlepszym sposobem oczyszczania klimatyzacji z pleśni i brudu jest ozonowanie. Polega ono na poddaniu pojazdu działaniu ozonu przez trzydzieści, do sześćdziesięciu minut. Ozon jest gazem, który świetnie usuwa niebezpieczne organizmy, bakterie i grzyby. Co więcej, zapobiega rozwijaniu się ich przez długi czas po zabiegu.

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki poddaje wnętrze samochodu ozonowaniu, co sprawia, że auto przestaje nieprzyjemnie pachnieć. Znika odór papierosów, potu czy zwierząt. Auto jest wolne od bakterii i właściwie od razu gotowe do jazdy. Ozonowanie wnętrz pojazdów jest też tanie. Trzydziestominutowy proces ozonowania przeprowadzany przez sprzątanie Mińsk Mazowiecki kosztuje około trzydziestu złotych. Jest to atrakcyjna cena, zważywszy na to, że sami nie bylibyśmy w stanie poradzić sobie z takim problemem.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega ozonowanie wnętrz pojazdów
Nick: