Dodany: 2013-06-25 13:47:19

 

Na czym polega transport powietrznyPowietrze może być groźne, ale jest też szansą dla nas na transport skuteczny i bezpieczny, prosto do celu. Dzięki transportowaniu drogą powietrzną możemy szybko i dobrze przewozić towary z jednego miejsca na drugie.

 

Zaletą samolotów jest ich szybkość i to, że przekraczają grancie bez kontroli przestrzeń powietrzna nie ma kontroli celnych i mogą ją przekraczać dowolnie setki tysięcy razy dziennie. To bardzo ważne dla dziedziny jaką jest transport krajowy. Przyszłość transport krajowy zależy od rozwoju infrastruktury lotniczej także ma ona zdecydowanie duży wpływ a nawet dominujący na szybkość i dostawy z zagranicy.

 

Są one uzasadnione dosyć dobrą logistyką i rozwiązaniami około technicznymi towarzyszącymi pracy na lotnisku. W transport krajowy liczy się czas dostawy i szybkość. Lotnisko musi być sprawne i dobrze przystosowane do rozładunku z samolotów. Inaczej nie będzie w stanie wywiązywać prawidłowo swojej funkcji i roli jako przewoźnika transportowego. Punkt rozładunkowy jest miejsce szczególnego przeznaczenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega transport powietrzny
Nick: