Dodany: 2012-10-11 13:47:21

 

Obróbka zdjęćKażdy profesjonalny fotograf robiący to czym jest fotografia reklamowa stawia dziś nie tylko na dobre zdjęcia wykonane w dobrej jakości, ale również na dobry program, który na co dzień pomaga mu obrabiać te zdjęcia i sprawiać, że są one atrakcyjniejsze.

 

To co ważne, to również technika obrabiania zdjęć, a więc usuwania szumów, usuwania niedoskonałości, świecenia, czy prześwietlenia zdjęć. Każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu artyście robiącemu to czym jest fotografia reklamowa, fotografowi zdarza się, że nie tylko zdjęcia nie do końca są takie jakie chcemy, ale również zdjęcia wymagają sporego retuszu, nie należy się tym przejmować, zwłaszcza, kiedy program komputerowy, który posiadamy potrafi sobie z tym poradzić.

 

To ważne by tworzyć dziś coś więcej niż tylko retuszowane zdjęcia pod to czym jest fotografia reklamowa, dlatego obróbka zdjęć nie może być przesadzona, bo wychodzi nam sztuczne tło, szczytny obraz, którego nie do końca jesteśmy w stanie pojąć. Obróbka musi więc być bardziej atrakcyjna, wtedy możemy mówić o tym, że zdjęcia stworzyliśmy my, a nie stworzył je komputer..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Obróbka zdjęć
Nick: