Dodany: 2013-01-03 13:51:30

 

Catering na szkoleniach Catering na szkoleniach niejednokrotnie nie jest wymagany w przypadku szkoleń jednodniowych. W przypadku szkoleń jednodniowych lub kilkugodzinnych wystarczy przerwa na kawę i herbatę.

 

Jednak wiele firm i instytucji szkoleniowych proponuje szkolenia olsztyn z cateringiem zamawianym bezpośrednio w restauracjach lub przedsiębiorstwach zajmujących się cateringiem szkoleniowym. Catering jest dowożony na szkolenia w postaci ciepłych posiłków i przekąsek. Zazwyczaj dania są zapakowane w specjalne pojemniki. Jednak wiele centrów szkoleniowych korzysta z usług restauracji w przypadku kiedy szkolenia olsztyn odbywają się w hotelu.

 

Taka opcja jest dodatkowym atutem szkolenia olsztyn. Ponadto catering może być w postaci szwedzkiego stołu, kiedy w czasie przerwy szkoleniowej każdy w uczestników szkolenia może wybrać odpowiednio dobrane danie według własnego gustu kulinarnego. Catering jest dobrym sposobem na zaspokojenie głodu słuchaczy i z reguły nie jest to usługa kosztowna. Zamawiamy i otrzymujemy na wyznaczoną godzinę pod podany adres..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Catering na szkoleniach
Nick: