Dodany: 2013-01-03 13:29:28

 

Szkolenia wewnętrzneJak sama nazwa wskazuje szkolenia olsztyn o charakterze wewnętrznym odbywają się zazwyczaj na terenie przedsiębiorstwa lub instytucji, organizującej szkolenie. Tego rodzaju szkolenia olsztyn są skierowane do określonej liczby słuchaczy, wyznaczonych odgórnie przez pracodawcę.

 

Szkolenia wewnętrzne są bardzo specyficznym medium szkoleniowym. Ich zadaniem jest oczywiście podniesienie kwalifikacji i umiejętności pracowników, ale czas trwania szkolenia jest zazwyczaj bardzo krótki. Ośrodki szkoleniowe prowadzące szkolenia olsztyn wewnętrzne opracowały specjalny program szkoleniowy, podobny swoją formułą do wykładów na uczelni.

 

Bardzo rzadko szkolenia wewnętrzne są połączone z warsztatami, ponieważ z reguły siedziba firmy lub instytucji nas zatrudniającej nie ma odpowiednio wyposażonej bazy szkoleniowej. Ponadto szkolenia wewnętrzne często zwolnione są z cateringu dla słuchaczy. Ewentualnie przygotowywania jest kawa i herbata, którą można wypić w przerwie szkolenia. Często szkolenia metodyczne odbywają się w taki sposób..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Szkolenia wewnętrzne
Nick: