Dodany: 2013-08-28 13:29:06
 

Na czym polega czyszczenie żaluzjiJeśli zainstalowaliśmy w oknach żaluzje zamiast rolet, możemy mieć problem z ich czyszczeniem. W przeciwieństwie do rolet, żaluzje zbierają więcej brudu i są duże trudniejsze do wyczyszczenia. Takimi czynnościami zajmują się specjalistyczne firmy, takie jak sprzątanie Mińsk Mazowiecki.

 

Czyszczenie żaluzji, polega głównie na przygotowaniu i zanurzeniu ich w specjalnej kąpieli z dodatkiem substancji chemicznych. Taka kąpiel sprawia, że znika kurz, tłuszcz i cały brud, który przywarł do żaluzji. Sprzątanie Mińsk Mazowiecki posiada do tego celu odpowiednie substancje chemiczne. To one sprawiają, że znika nawet kilkuletni brud, a nasze żaluzje odzyskują dawną czystość.

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki, po kąpieli poddaje żaluzje odsysaniu wody. Jest to konieczne, ponieważ woda, która pozostałaby na żaluzjach, mogłaby spowodować powstawanie grzybów i pleśni. Na koniec, każdy z pojedynczych pasków żaluzji jest czyszczony oddzielnie. To zapewnie maksymalną dokładność i długotrwały efekt.

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki oddaje żaluzje wciąż wilgotne. Nie oznacza to, że suszenie było mało dokładne. Dzięki temu, po powieszeniu żaluzje odzyskują swój pierwotny kształt.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega czyszczenie żaluzji
Nick: