Dodany: 2012-10-11 13:40:33

 

Aparaty analogoweKażdy z nas uważa, że dziś sprzęt jest najlepszy, że kiedyś w dawnych czasach wszystko opierało się na słabej jakości. To akurat nie do końca jest prawdą, zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia i aparaty, którymi były one wykonywane.

 

Dziś zdjęcia wykonujemy aparatami, które są nie tylko nowoczesne, ale i mają masę ciekawych funkcji, kiedy te funkcje były okrojone, a aparaty były analogowe, a więc opierały się na kliszy i wywoływaniu zdjęć. To spora zmiana w sprzęcie od tamtych lat, choć kiedy dziś oglądamy zdjęcia, które jeszcze wykonano w formie analogowej takiego typu aparatem, wiemy, że jest to prawdziwe dzieło. Kiedyś ludzie nie mając wielu funkcji w aparatach sami musieli starać się zrobić jak najlepsze zdjęcia, które nie tylko będą pięknie wyglądały, ale również będą zdjęciami pełnymi magii.

 

To ważne, by dziś dostrzegać takie rzeczy w zdjęciach, choć to trudne kiedy fotografia reklamowa nas po prostu zalewa,. Fotografia reklamowa tworzona dziś na zasadzie masówki jest zupełnie czymś innym niż to, co tworzyło się kiedyś. Fotografia reklamowa jest dziś tworzona nie tylko przez specjalistów od fotografii , ale i od tych, którzy znają się na programach, które z kolei nie tworzą niczego naturalnego. Fotografia reklamowa jest symbolem dzisiejszej fotografii i niestety nie ma się czym w tym momencie chwalić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aparaty analogowe
Nick: